Дозвілля української молоді – рухливі ігри та культурний відпочинок


На сьогоднішній день є багато актуальних ігор, в які грали наші предки. Наприклад, в гри піжмурки або схованки українські діти грають досі. У дорослих українців також є улюблені заняття для дозвілля.

Дозвілля на свіжому повітрі

 • Азартні ігри або Гра випадку. Виграш у таких розвагах залежить не лише від логіки, але й від щасливого випадку. Одна з популярних ігор — карти. Гральними картами грають як на свіжому повітрі, так й у приміщенні. А приємним бонусом після гральної сесії буде матеріальна винагорода.

Довідка! Новачкам бажано навчитись грати у гру — покер, бо він є дуже популярним серед професійних карткових гравців. У грі в покер недостатньо просто знати правила та виграшні комбінації. Ще потрібно оволодіти мистецтвом «блефу» та бачити, коли опонент намагається щось приховати у гри. Можно також грати в покер онлайн. Реєстрація на GGPokerOK чи iншому покер-румi дуже проста.

  Дозвілля української молоді - рухливі ігри та культурний відпочинок

 • Командні види спорту. Розповсюджені в Україні — баскетбол, волейбол, футбол. Футбол вважається чоловічою розвагою. Ним займаються не лише професійні футболісти, а й аматори, які полюбляють грати на спеціальних спортивних майданчиках. А влітку часто можна побачити хлопців й дівчат, які грають на пляжі у волейбол!
 • Дозвілля української молоді - рухливі ігри та культурний відпочинок

 • Відпочинок на природі. Такий відпочинок на природі з друзями або сім`єю — гарний варіант провести дозвілля! Свіже повітря корисне для здоров’я, нова обстановка розширює кругозір, а дозвілля у колі рідних зміцнює стосунки. В Україні найчастіше влаштовують пікніки за містом або на власних дачах смажать шашлики.
 • Їзда на скейтборді. Мода на їзду на такій дошці прийшла зі США, Каліфорнії з 1950-х років.

Увага! Скейтбо́рд (англ. skateboard, від to skate — «ковзатися» і board — «дошка») — дошка на чотирьох колесах для скейтбордингу — ковзання на дошці. Має спеціальну конструкцію підвіски коліс, що забезпечує при маневруванні поворот в ту чи іншу сторону.

У теплу пору року (весна-осінь) молодих людей можна побачити на спеціальних майданчиках та у парках, захоплених цим заняттям.

Дозвілля української молоді - рухливі ігри та культурний відпочинок

Довідка! Скейтбординг внесли до програми Олімпійських ігор у 2020 році.

Культурний відпочинок — відвідування антикафе

Декілька років тому молодь почала відвідувати антикафе.

Антикафе — це заклади, де відвідувачі платять гроші не за їжу, а за час, проведений у антикафе. У приміщенні знаходяться книги, солодощі, настільни ігри та інші розваги.

Кожен відвідувач зможе провести там дозвілля на свій розсуд: пограти з друзями, влаштувати тематичний семінар, літературний вечір, тощо.

Довідка! Антикафе (вільний простір, тайм-кафе, тайм-клуб) виглядає як одна велика кімната, або кілька кімнат, де відвідувачі можуть вільно переміщатися і займатися будь-якими своїми справами. У таких приміщеннях домашній інтер`єр, щоб гості відчули себе дуже комфортно, як вдома.

Дозвілля української молоді - рухливі ігри та культурний відпочинок

Інші варіанти дозвілля

 1. Влаштовують сезонні фотосесії у парку.
 2. Відвідують музей або театр.
 3. Грають в пейнтбол.
 4. Займаються велопрогулянками.

Безумовно, українці — спортивна нація, яка дбає про власне здоров`я.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.